Jednotka vyslána k požáru do Centra sociálních služeb Letovice. Na místě zjištěn požár kuchyňky ve 3. NP. Na místě PS Boskovice a přidělení činností od velitele zásahu dle plánu taktického cvičení. Provedeno vybavení 4 členů do dýchací techniky. Vytvořena 2 členná skupina určená pro vyhledání pohřešovaných osob v místě požáru. Další 2 členná skupina byla určena pro vytvoření dopravního a útočného vedení k místu požáru. Zajištěno doplňování vody z CAS 32 do CAS 24. Po vytvoření vedení bylo započato hašení a mohlo začít i vyhledávání osob. V prvním pokoji nalezena osoba neschopná samostatného pohybu. Byla evakuována pomocí speciálního postroje i s matrací do druhého požárního úseku. Dále nalezeny 2 osoby, které vlivem silného zakouření nebylo možné evakuovat přes budovu. Proto byly evakuovány přes balkón pomocí automobilového žebříku. V dalších pokojích už nebyl nikdo nalezen. Prováděno hašení kuchyňky, následně provedena lokalizace a likvidace požáru a přirozené odvětrání otevřením oken. Ukončení a zhodnocení taktického cvičení. Návrat na základnu.
Jednalo se o taktické cvičení jednotek PO.
Technika: CAS 24 T 815, CAS 32 T 148
Účast: Leinveber Martin a Tomáš, Bohatec Pavel, Jeřábek Lukáš, Musil Michal, Škranc Robert, Měšťan Roman, Karásek Vincenc.
Jednotky: PS Boskovice, JSDH Letovice, PS Kunštát, JSDH Svitávka, PS Blansko